;

"Ekowyprawka - kosmetyki i czystość bliskie naturze!" - warsztaty NA Å»YWO

Data utworzenia: 2021-06-29

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla Bydgoszczan, których ciekawi idea samodzielnego robienia kosmetyków i środków czystości.

W pięknych okolicznościach bydgoskiej przyrody wykonamy między innymi peeling do ciała (energetyzujący lub relaksujący), sól do kąpieli (do wanny lub stóp), pastę do zębów (która zasmakuje również dzieciom), a także proszek do prania i mleczko czyszczące. Przy tym napijemy się herbatki z ziół z ogródka prowadzącej rozmawiając o tym, o perspektywach i możliwościach jakie stoją przed nami jeśli rozpoczniemy zmiany od siebie i swojego otoczenia.


Prowadzenie:

Dorota Mrozowicz-Grodzka - mama dwójki dzieci, wegetarianka od 20 lat, wiceprezeska Stowarzyszenia Małyssak, które wspiera rodziców i opiekunów, także na ścieżce ekorodzicielstwa. Prowadziła warsztaty z rodzicielstwa zero-waste i ekokuchni. Od lat stara się żyć tak, by jak najmniej szkodzić środowisku naturalnemu i bardzo lubi dzielić się swoimi doświadczeniami. Jest autorką audycji dla dzieci Radiowa Przygoda w HTM Eco Radio i również w nich stara się przemycać jak najwięcej ekotreści. Związana z lokalnym (bydgoskim) środowiskiem działaczy dla klimatu i środowiska.


|WSTĘP WOLNY|Liczba miejsc jest ograniczona|

Obowiązują zapisy pod adresem: anna@wetmusic.pl

--------------------------------------

Wydarzenie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.