;

PROJEKTOR GŁOSU - Chór Nieśpiewający dał głos

Data utworzenia: 2018-10-02

Improwizujący zespół wielogłosowy indywidualności. Tak należałoby podsumować Spotkanie warsztatowe, które odbyło się w ramach pierwszej odsłony tegorocznego Projektora Głosu.

Podczas zajęć prowadzonych przez Bartosza Ignacego Wronę wielu uczestników odkryło swój wewnętrzny potencjał, spotkało się ze swoim głosem w różnych dynamikach, na wielu wysokościach, o których wcześniej sami siebie nie podejrzewali. Dużo uwagi poświęcono relaksacyjnym oddziaływaniom dźwięku na całe ciało, czego można było doświadczyć także podczas niedzielnego występu, poprzedzającego główny koncert ostatniego dnia zajęć. Bartosz Ignacy Wrona wystąpił w towarzystwie Piotra Kikty, swego długoletniego znajomego z rodzinnych stron. Niemniej jednak była to ich pierwsza muzyczna wymiana zdań, która udała się nad wymiar ciekawie.

Przed nami jeszcze trzy jesienne weekendowe spotkania podczas których skupimy się na możliwościach, inspiracjach i ścieżkach jakimi może kroczyć nasz głos. Już dziś zapraszamy na zajęcia odbywające się w dniach 20-21 października.

Rezerwujcie czas, słyszymy się w Bibliotece. Lada moment dostarczymy Wam więcej informacji.