;

FABUSFERA ● Spotkanie z książką

Data utworzenia: 2018-09-18

W ramach projektu FABUSFERA przygotowaliśmy cykliczne spotkania z książką. „Rady nie od parady” – tematem spotkań są poradniki z różnych dziedzin życia (zdrowie, diety, majsterkowanie, ogrodnictwo itp.)  prezentowane przez uczestników spotkania.

Start: 19.09.2018 r.

Temat pierwszego spotkania: ZDROWIE

Miejsce: Księgarnia RAGUSA, ul. Gdańska 111


Spotkania odbywają się co dwa tygodnie, w każdą środę, o godz. 17:00.


Prowadzenie: Beata Opic

 

Beata Opic   Project Manager, wieloletnia prezes agencji marketingowej, prowadzi projekty marketingowe, informatyczne oraz artystyczne. Współtwórczyni portalu student.pl kierowanego do młodych ludzi, autorka artykułów na temat kultury. Współpracowała ze Stowarzyszeniem Monar. Aktualnie od kilku lat aktywny członek Fundacji Czarny Karzeł, gdzie prowadzi warsztaty dla dzieci i współorganizuje wydarzenia artystyczne. Kierownik produkcji przy filmach realizowanych przez fundację. Trener rozwoju osobistego w pracowni "Dobre relacje".
 

FABUSFERA  to cyklu działań interdyscyplinarnych w autorskich księgarniach stacjonarnych w Bydgoszczy. Celem zadania jest poprawa dostępu do książki w jej wszystkich formach oraz wzmocnienie kulturotwórczej funkcji księgarni stacjonarnych, a także aktywizacja społeczności lokalnych.


- - - - - 
 

Organizator:
Fundacja Nowa Sztuka Wet Music

Współorganizatorzy:
RAGUSA kawa i książka, ul. Gdańska 111, Bydgoszcz

Księgarnia Gratka, ul. Jezuicka 24, Bydgoszcz

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury