;

Sztuka Obecności

Data utworzenia: 2017-04-13

„Twój głos ma potężną moc harmonii, jest to najwspanialszy masaż dźwiękiem.”

Sztuka Obecności to nowy projekt Fundacji Nowa Sztuka Wet Music, łączący się z życiem tak, jak lubimy. Ten bliski związek opiera się na sile teraźniejszości, o której pisał Eckhart Tolle: Czy jesteś uważną obecnością? Postrzegającą żywotność, która Cię otacza. Nawet w kamieniach (…)? Historia nigdy nie jest szczęśliwa na długo, chyba, że wnosisz do niej obecność. Wtedy jest tam nawet coś głębszego niż szczęście. I nawet historia Twojego życia zaczyna się poprawiać. Kiedy wchodzisz w ten głębszy wymiar. Nawet na poziomie zawartości, która jest już może niepotrzebna, ponieważ jest dobrze tak, jak jest. Nagle sprawy ulegają poprawie. Wszechświat zaczyna być pomocny, współpracujący. Życie wydaje się być pomocne.

Pierwsza odsłona Sztuki obecności w Bydgoszczy odbędzie się w weekend 6 i 7 maja br. Zapraszamy do pracy z głosem na kurs unikalnej jogi dźwięku.

W programie między innymi :

- Praca z dźwiękiem słyszalnym

- Praca z dźwiękiem mentalnym

- Pranayamy

- Techniki medytacyjne i praca z mantrami (nauka prawidłowej wymowy w sanskrycie)

- Nauka śpiewu ponaddźwiękowego na dwa sposoby

 

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą doświadczyć jogi w wielu jej aspektach.

Poprowadzi je Swami Saraswati – nauczyciel z ogromnym doświadczeniem, który osiągnął najwyższy stopień wtajemniczenia we wszechstronnej wielotysięcznej tradycji jogi i tantry z Bihar School of Yoga w Indiach. Od 40 lat mieszka i naucza yogi w Szwecji oraz od 14 lat prowadzi zajęcia również w Polsce i w Indiach.
 

Naada Yoga / Joga Dźwięku - moc wibracji, najpotężniejsza, zaawansowana metoda harmonizowania i leczenia ciała, umysłu i duszy, pracujesz ze sobą również na poziomie czakramów w połączeniu z Kriya Yogą, Chakra Shudhi, Mantra Yogą. Twój głos ma potężną moc harmonii, jest to najwspanialszy masaż dźwiękiem. Należy pamiętać również o wyzwalającej energii głosu, na początku uczysz się go prawidłowo wydobywać.
 

Podczas wizyt Swamiego w Polsce adepci mają wyjątkową okazję poznać unikalne techniki, które są niedostępne podczas standardowych zajęć jogi prowadzonych przez rodzimych nauczycieli i instruktorów.
 

Więcej informacji o Swamim - www.nada-yoga.com

Obowiązują zapisy: info@wetmusic.pl lub telefonicznie 513 910 378

Cena: 90 zł / jeden dzień, 150 zł / dwa dni

Liczba miejsc ograniczona.

Link do wydarzenia na facebooku: 
www.facebook.com/events/421917898168339/

 

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Fundacji Nowa Sztuka Wet Music "SZTUKA OBECNOŚCI" współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Bydgoszcz.