;

Fonomo Orkiestra - warsztaty

Data utworzenia: 2013-09-24

W tym roku - przy okazji drugiej edycji FONOMO Music & Film Festival powołujemy do życia wyjątkową orkiestrę, a Ty możesz ją współtworzyć.


Jeśli grasz na puzonie, klarnecie, saksofonie tenorowym, saksofonie altowym, flecie poprzecznym, trąbce, akordeonie lub perkusji - ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.
Fonomo Orkiestra będzie pracować wraz z grupą Trifonidis Roots Trio, aby wspólnie zagrać koncert na finał festiwalu. 
Maciej Trifonidis specjalnie na tę okazję napisane przez siebie utwory zaaranżował na większy skład. Udział w warsztatach i koncert to szansa na współpracę z doświadczonymi muzykami, jak i okazja do prezentacji energii bydgoskich instrumentalistów.
 
Koncert festiwalowej orkiestry podczas Fonomo Festival poprzedzą trzydniowe warsztaty z muzykami z Trifonidis Roots Trio, które odbywać się będą od 10 do 12 października 2013, czyli od czwartku do soboty, w godzinach 10-14 i 16-20 z przerwą na obiad, w sali Akademii Muzycznej przy ul. Warmińskiego 13 w Bydgoszczy.
Sam występ na festiwalu zaplanowany jest na finał, czyli 12 października o godz. 20 w sali widowiskowej MCK w Bydgoszczy. 
 
*** Koncertowi będą towarzyszyć wizualizacje Adama Rosołowskiego aka VJ/FX.
 
Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wysłać mailowe zgłoszenie swojej kandydatury na adres info@electriceye.pl
Prosimy o napisanie kilku słów o sobie, określenie swoich umiejętności muzycznych oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wystąpić w tym wyjątkowym składzie. Osoby bez skończonej edukacji muzycznej także mile widziane. Zapraszamy!!!

Szczgółowy program drugiej edycji FONOMO Music & Film Festival  TUTAJ