;

Relokacje: Dancing międzypokoleniowy

Data utworzenia: 2013-07-15

 

Do Bydgoszczy po raz pierwszy zawita Dancing Międzypokoleniowy. Już 3 sierpnia w sobotę bawimy się przy Placu Kościuszki. Tym razem do 74-letniej DJ-ki Wiki dołączy raper i DJ - Grzana oraz DJ Drapski. To impreza, na którą wypada przyjść ludziom w każdym wieku!
Wstęp wolny.
 
Dancingi Międzypokoleniowe organizowane są od 2011 roku. Podczas cyklicznej akcji na parkiecie bawią się wnukowie z dziadkami, dzieci z rodzicami. Wydarzenie jest pretekstem do nawiązania rozmowy, spotkania międzypokoleniowego, zniesienia sztucznej, niepotrzebnej granicy wiekowej lub kulturowej. Podczas akcji w Warszawie seniorzy odwiedzają lokale, które tworzą życie towarzyskie stolicy. Akcja oswaja również seniorów ze współczesną muzyką, a juniorów – z muzyką ich dziadków lub rodziców. Przewodnikami po tym świecie są rezydentka cyklu DJ Wika (70+) i muzycy młodego pokolenia.
 
DJ WIKA - Wirginia Szmyt ma 74 lata i jest jedną z najpopularniejszych DJ-ek. Imprezy, na których gra, przyciągają wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę. Jak przyznaje DJ Wika, jej pasja ma także wymiar pokojowy, ponieważ dzięki jej muzyce zatracają się różnice międzypokoleniowe, a nawet międzynarodowe. Trzy razy w tygodniu jest rezydentką w jednym z warszawskich klubów. DJ Wika udowadnia, że wiek nie jest żadną przeszkodą w realizacji pasji. Wciąż czuje się młodo i uważa, że pasja jest doskonałym sposobem na utrzymanie doskonałej formy.
GRZANA performance to Live Act, którego celem jest pełen parkiet, dobra zabawa, wzajemny szacunek, uliczny styl, muzyka miasta. 100% hip-hopu. www.4don.pl
 
 
 
Relacja z wydarzenia tutaj - dziękujemy Wszystkim za obecność i dobrą zabawę!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Relokacje: Dancing międzypokoleniowy, 3 sierpnia 2013, godz. 16-22, Plac Kościuszki w Bydgoszczy
Organizator: Fundacja Nowa Sztuka Wet Music
Partnerzy: Fundacja Nizio, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Landschaft Coffee
Logo Dancingu zaprojektował Aleksander Modzelewski.
Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszcz i Województwa Kujawsko-Pomorskiego.