"Legenda Kaspara Hausera" - wywiad z reżyserem

W linku poniżej prezentujemy wywiad z Davidem Manulim, reżyserem filmu "Legenda Kaspara Hausera", który pokażemy podczas Fonomo, 12.10., o godz. 18:00. Wywiad i film bardzo polecamy.

Fonomo Orkiestra - warsztaty

W tym roku - przy okazji drugiej edycji FONOMO Music & Film Festival powołujemy do życia wyjątkową orkiestrę, a Ty możesz ją współtworzyć.

"Muzyka w obrazie filmowym" - warsztaty

09.10.2013 zapraszamy do studia nagrań w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy na warsztaty "Muzyka w obrazie filmowym", które poprowadzi Marcin Dymiter. 

Jazz Out zagra Monka

Jazz Out – formacja muzyczna założona przez muzyków związanych z szeroko rozumianą muzyką improwizowaną. Muzyka grupy miała być wypadkową doświadczenia muzyków: kontynuacją stylistyk grup Miłość, Pink Freud, czy Polish Brass Ensemble.

Fonomo: "Miłość", reż. Filip Dzierżawski

Jednym z filmów, który pokażemy podczas Fonomo będzie film "Miłość" w reż. Filipa Dzierżawskiego o legendarnym już zespole Miłość. Film opowiada historię tej wyjątkowej grupu w kontekście ich reaktywacji, na zaproszenie OFF Festivalu w 2009r. 
Po filmie spotkanie z Tymonem Tymańskim oraz reżyserem filmu.

2. Fonomo Music & Film Festival

Miło nam poinformować, że 2. Fonomo Music & Film Festival odbędzie się w dniach 9 - 12.10.2013 w Bydgoszczy. Pełen program poniżej.